Eesti
Matkablogi @ IFFINLAND-INFO hulgub maailmas

Matkablogi @ IFFINLAND-INFO hulgub maailmas

MENÜÜ VALIKUD

IFFI euroopa trip 2022 

Siin on kirjas olulisemad faktid ning info kogu selle tripi kohta.

  • Reisi kohta ilmuvad värskeimad postitused "EU Trip 2022 Blogi" leheküljel. 
  • Kogu reisi pikus on kaardil märgitud 19 540km kuid see suureneb kindlasti kuna kaardil on ainult suuna andev marsruut. Puuduvad konkreetsed sihtkohad ning peatused / ööbimis paigad.
  • Kütusele olen arvestanud raha kuluvat kui liitri hind on3€/liiter. Kaardil märgitud marsruudi tarbeks nii ~5000€ ringis. 
  • Tagasi võiks umbes jõuda kusagil august või september(oleneb startimise ajast) kui arvestada keskmiseks päevaseks läbisõiduks ~150km ja tehes ka vahel mõnepäeva pikkuseid puhke peatusi. 
  • Reisil olles tuleb teha autole vähemalt 2 korda üldhooldust (õli vahetus + filtrid ja muud pisemaid hooldusi). Võimalik, et need teen ise jooksvalt. 
  • Oskan võõrkeeltest ainult Soome ja Vene keeles ennast piisavalt arusaadavaks teha. Võib-olla suudan ka ülialgeliselt kommunikeerida ka inglise keeles😀
  • Finantseerin oma reisi töötu rahast. Alates 15 detsember 2021 olen töötu ja kodutu. Seega võtan meeleldi vastu igassugu annetusi/toetusi/sponsorlust❤️❤️❤️ mis iganes kujul. Loe nende tegemise kohta täpsemat infot siinselt "Toeta IFFINLANDi" leheküljelt. 
  • Minu ja mu teiste tegemiste kohta leiate veel lisa infot siinsel veebilehel veidi ringi vaadates. Otseloomulikult võib ka minuga võtta otse ühendust siin leiduvate erinevate kontakt kanalite kaudu.
  • Kõik INFO KANALID leiab avalehe ala osast ning pluss neile kasutan video otseülekanneteks IFFINLAND TWITCH videoplatvormi ja ZELLO hääl ja sõnumite saatmise platvormi. ZELLO kaudu saab minuga rääkida otse video ajal. Klikka SIIA ZELLO KANALIGA LIITUMISEKS selle kasutamise eeliseks on; minul on sõidu aeg mugavam suhelda(ei pea lugema ja kirjutama) vajutan aint nuppu ja räägin. Kõik kanalil olevad kuulevad ja saavad suhelda omavahel. Ka seal on võimalik kirjutada ja pilte saata. 
IFFINLAND Euroopa trip 2022 suunda andev marsruut.
IFFINLAND Euroopa trip 2022 suunda andev marsruut.

IFFI ASUKOHT KAARTIL

All olevalt kaardilt näeb mu asukohta. Kaart uuendab automaatselt iga 5 sekundi järelt asukohta ning hoiab tsentris. Käsitsi võid ise suurendada ja liigutada kaarti. 

Sealt kaudu saadetud sõnumitele ei vasta kui sõidan. Parem on sõnumeid saata Telegram kanalis või Zello kaudu

HETKEL TIIRUTAN VEEL SOOMES KUNA EI OLE VEEL REISI ALUSTANUD!!! Reisi algus on august - september 2022

Kasulikud vihjed reisimiseks

Erinevate euroopa ja teiste shengeni riikide kohta kasuliku reisimise infot pajatava veebileht(soome keelne) https://autoliitto.fi/matkustusopas

Kui tead veel analoogseid kasulike lehekülgi siis anna teada ning jagan neid hea meelega ka siin teistele huvilistele.