Eesti
iffi metsa elu ja muud seiklused

iffi metsa elu ja muud seiklused

MENÜÜ VALIKUD

Geocaching kasutaja IFFINLAND

Millega on tegemist!? 

Tegemist on ülemaailmse ajaviite mänguga. Kirjutan oma arusaama ja kogemuse põhjal selle arvustuse siia. Allpool on ka mõnes pildid minu kontost. 

Mõne sõnaga mängu ideest. 

Nagu eespool kirjutasin on tegemist ajaviite mänguga, et muuta põnevamaks enese jalutuskäigud looduses või leida eesmärk just minna loodusesse.

Sinu eesmärgiks on vaja leida peidetud esemed milledes peale kõige muu on kindlasti ka logi raamat kuhu siis kirjutad leidmise kuupäeva ning oma kasutajanime. Samas tuleks ka see logida telefonis enese ja teiste jaoks. Juurde saad ka telefonis lisada kommentaari või ka soovikorral mingi pildi. 

Mingeid konkreetseid materjaalseid auhindasid ei saa peale enese hea tunde looduses jalutades :) 

Olen ise tegelenud selleg 20 päeva ning mulle see meeldib kuna saan põhjuse käia väljas liikumas. Loomulikult olen ka ise veel absoluutne amatöör ning ei tea päris täpselt veel kõike sellest. 

Täpsemat infot saab lugeda juba mobiili äpist mis on ka saadaval Eesti keeles. 

Peidukohad ja esemed on seinast seina erinevad ja peidetud. Kiiremaks leidmiseks tuleb kindlasti lugeda äpist vihjet ja muud infot  mida on selle peitja jätnud. Kasuks tuleb vahel ka lugeda leidjate kommentaare. 

Allapoole lisasin mõningad pildid milliseid esemeid olen leidnud ja kuidas on neid peidetud. 

Mõningaid pole ka leidnud kuna need võivad olla kadunud oma peidikust kõrvaliste kogemata leidjate poolt kes ei mõista nende olemasolu. 

Julgen soovitada seda absoluutselt kõikidele mitte aktiivsetele ja loomulikult aktiivsetele inimestele. Jalutad sa niisama, koeraga, lastega, sõidad sa rattaga või autoga... Alati saab selles osaleda

Soovin elamusterohket ja aktiivset looduses hulkumist ning usinat leidmist :) Võibolla ka kunagi loeme teineteise kasutajanime leiu logist :)