Eesti
iffi metsa elu ja muud seiklused

iffi metsa elu ja muud seiklused

MENÜÜ VALIKUD

Kes on IFFI? Mõne lausega endast... 

Olen täiesti tavaline lihast ja luust inimene nagu me kõik... 

Olen Eestlane ja Soomes elanud aastast 2005 Kes tunneb see tunneb, kõrval olev pilt on internetis minu kui isikukood mille abil võite veel leida lisa infot netist minu kohta ilmselt. 

Haridust on piisavalt natuke, et lugeda, liita-lahutada ja kaarti lugeda. Võõrkeeltest pole midagi koolis õppinud(saksa keelt sai õpitud ning mõned häälitsused suudan veel koostada) , ennast suudan piisavalt arusaadavaks teha soome ja vene keeles, võimalik, et suudan ka miskid algsed laused kokku panna inglise keeles enese väljendamiseks. 

Kui nüüd ausalt öelda siis olen suht laiskvorst, mingeid huvisid ja tegevusi mul polegi. No hulkumise huvi tegelt on aastaid olnud:) Võimalik, et nüüdseks (aasta 2021) täitus üks mu pikaajalisest unistusest. Olla vaba ja hulkuda omal käel mööda maakera. Viimaste aastatega olen vastavalt võimalustele ka suutnud veidi hulkuda. 

Haigestusin väga raskelt aastal 2017, hulkumise(reisimise) pisikuga kui läksin Turust Lappeenranta viima jõulukinke. Turust väljasõites otsustasin teha pisikese kõrvale põike Nuoargami. Kuna aega oli ka piisavalt siis saigi tehtud Turku-Nuoargam-Lappeenranta-Turku 54 tundi kestnud pisikene sõidu tripp. Kilomeetreid tuli kokku nii umbes natsa rohkem kui 3200km. Kuna see tripp oli esmakordne kujunes see nii põnevaks, et magatud sai lausa 2 tundi :) siis saigi mulle selgeks, et selline hulkumine ongi just see mis sobib minule. 

Nagu eelneva jutupõhjal on juba selgeks vast saanud, et eriline ajuhiiglane pole, millegi erilisega silma ei paista ning ka suuri saavutusi pole ettenäidata või kirja panna. Täiesti tavaline vaikne inimloom :)

Sotsiaalsust hindan omast arust üsnagi suurepäraseks. Saan hakkama ilmselt kõikide inimtüüpidega olenemata rahvusest või maailma vaatest. Ei meeldi "mullitamine" ütlen otse välja põhimõtteliselt kõik! Erandeid võib olla kui saan aru, et otse välja paiskamine võib inimesele teha haiget siis leian viisi seda teha viisakalt. Siiani oma 40+ aastate jooksul pole kellegagi vihavaenu pööranud, alati on leitud lahendus ja sõbralikult mindud lahku. 

Jänni ei tohiks jääda, hakkama ma arvan, et saan kõigega. Põhimõtteliselt võin sitast saia ka teha, ise arvan, et igasugu jamasid on aastate jooksul kogetud ja välja on vingerdatud kõigest ja vingerdan ka tulevikus. 

Numeroloogiast sain teada sellise huvitava asja, lisan siia just selle huvitava lõigu mis on vast enam-vähem ka õige. Uus ja huvitavad asjad/tegemised mulle tõesti meeldib, eriti just see ringi hulkumine.... aga lõik on kaldkirjas punktiiride vahel. Kogu tulemust võite lugeda SIIT 

... Oled energiline, julge, ettevõtlik, töökas ja kindlameelne.

Organisatoorsed võimed on head. Tunned huvi kõige uue vastu ja oled
uuenduste elluviija. Tavaliselt on sellistel inimestel hea tervis ning
neile sobib võrdselt hästi nii vaimne kui füüsiline töö. Oskad leida
vajalikke sõpru ja kaaslasi... 

Kui sul on küsimusi siis saada julgelt need mulle ilma häbenemata!!! Vastan absoluutselt kõikidele kirjadele.

Kui midagi olulist meenub siis lisan kindlasti siia! Seniks nautige ja elage kaasa minu tegemistele, saatke kindlasti igasugu ideesid, ettepanekuid, huvitavaid sihtkohtasid ja toetage mu seiklusi ;) 

OLGE VAHVAD JA MÕNNAD NING PEATSETE KOHTUMISTEN!!! :)