Eesti
iffi metsa elu ja muud seiklused

iffi metsa elu ja muud seiklused

MENÜÜ VALIKUD

Toetuste ja annetuste tegemis võimalused

Igasugune toetus annetus on teretulnud ning südamest rõõmuga vastu võetud :)

Võimalus on toetada mu tegevust ka teistmoodi kui aint rahaliselt. Olen ka usin uuesti kasutaja, ehk võimalusel kasutan kõike uuesti. Kui sul on mulle näiteks midagi annetada, tööriistu, tehnikat, erinevat muud mida eluks vaja siis võta julgelt minuga ühendust ja räägime täpselt kohale toimetamisest, Aitäh :)

Rahalised annetused

  • Kõige lihtsam on skännida QR koodi kuid see eeldab PayPal äppi olemas olu. Juhul kui see äpp puudub klikka rohelisele "PayPal - Toeta IFFINLANDi" nupule ning järgi mõnda lihtsat juhist all pool.
  • Emba - kumba valiku valid siis edasised toimingud on samad.
  • Vali valmis olevatest summadest või sisesta oma soovitud summa
  • Kui omad PayPal kontot logi sisse ning tee ülekanne. Vastasel juhul on vaja sisestada oma pangakaarti andmed.
  • Nupu "BUY ME A COFFEE" kaudu annetamine toimub samamoodi kui paypal kaudu kuid sealsel leheküljel on soovikorral mugav jätta ka sõnum.
  • Ja valmis ta ongi!!! 


iffi tänab igasugu annetuse eest põlvili kulmudeni vastu maad kummardusega!!! :D

Allpool on veel erinevaid linke toetamaks mind kui soovid kusagile luua oma konto siis saad toetada ka mind nii kui kasutad neid linke liitumiseks, sinule ei maksa see midagi aga mina saan nendelt mingit boonust. Aitäh kui kasutad linke :)ja võtan vastu ka muid kui rahalisi annetusi. Selleks võta minuga ühendust täpsema info saamiseks.

Osta mulle kohvi toetamis võimalus

Võimalus on ka osta mulle kohvi koos pontšikuga🤪

Klikka nupule "Buy Me A Coffee" ja avaneval leheküljel on valmis toetus summad 1€, 3€ ,5€ või sisesta oma soovitud summa. 

Kui Sa soovid oma nime ning sõnumit toetajate nimekirja mis on leheküljel näha siis täida ära vajaliku väljad ning see avaldatakse koheselt peale annetuse tegemist.

Vastasel juhul ära täida lahtreid ning sinu annetust ei avalikusta. 

Äitähh Sulle kui sa seda teed või juba oled teinud! ❤️😍 ❤️👍